тур 1
|
9 липня, субота
|
Спортинг Кристал – Спорт Уанкайо
|
|
4:3
|
|
Аякучо – Депортіво мунисипаль
|
|
1:1
|
|
10 липня, неділя
|
Універсітаріо – Кантолао
|
|
1:1
|
|
Депортіва Тарма – Карлос Стейн
|
|
1:0
|
|
Карлос Мануччі – Мельгар
|
|
0:1
|
|
Атлетико Грау – Альянса Ліма
|
|
1:2
|
|
Сьенсиано – Сесар Вальєхо
|
|
2:0
|
|
11 липня, понеділок
|
Спорт Бойз – Кахамарка
|
|
3:0
|
|
Бінасьональ – УСМП
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 2
|
15 липня, п`ятница
|
Депортіво мунисипаль – Сьенсиано
|
|
0:0
|
|
16 липня, субота
|
УСМП – Універсітаріо
|
|
0:4
|
|
Сесар Вальєхо – Депортіва Тарма
|
|
3:2
|
|
17 липня, неділя
|
Мельгар – Спортинг Кристал
|
|
0:1
|
|
Альянса Ліма – Спорт Бойз
|
|
3:1
|
|
Карлос Стейн – Аякучо
|
|
2:2
|
|
Кантолао – Бінасьональ
|
|
1:0
|
|
Спорт Уанкайо – Атлетико Грау
|
|
1:1
|
|
18 липня, понеділок
|
Кахамарка – Альянса Атлетіко
|
|
2:1
|
|
|
тур 3
|
22 липня, п`ятница
|
Аякучо – Сесар Вальєхо
|
|
0:1
|
|
23 липня, субота
|
Карлос Мануччі – Альянса Ліма
|
|
0:1
|
|
Спорт Бойз – УСМП
|
|
2:0
|
|
Атлетико Грау – Кахамарка
|
|
3:1
|
|
Альянса Атлетіко – Кантолао
|
|
3:1
|
|
24 липня, неділя
|
Мельгар – Спорт Уанкайо
|
|
1:0
|
|
Депортіва Тарма – Сьенсиано
|
|
0:1
|
|
Універсітаріо – Карлос Стейн
|
|
2:0
|
|
25 липня, понеділок
|
Бінасьональ – Депортіво мунисипаль
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 4
|
26 липня, вівторок
|
Кантолао – Атлетико Грау
|
|
1:2
|
|
Кахамарка – Спортинг Кристал
|
|
0:2
|
|
27 липня, середа
|
Депортіво мунисипаль – Депортіва Тарма
|
|
1:0
|
|
УСМП – Аякучо
|
|
3:3
|
|
Карлос Стейн – Спорт Бойз
|
|
3:2
|
|
Альянса Ліма – Альянса Атлетіко
|
|
1:0
|
|
Спорт Уанкайо – Карлос Мануччі
|
|
4:0
|
|
28 липня, четвер
|
Сьенсиано – Бінасьональ
|
|
1:1
|
|
Сесар Вальєхо – Універсітаріо
|
|
1:0
|
|
|
тур 5
|
29 липня, п`ятница
|
Мельгар – Кахамарка
|
|
1:0
|
|
30 липня, субота
|
Аякучо – Сьенсиано
|
|
0:1
|
|
31 липня, неділя
|
Альянса Атлетіко – Карлос Стейн
|
|
2:1
|
|
Універсітаріо – Депортіво мунисипаль
|
|
0:1
|
|
Карлос Мануччі – Кантолао
|
|
0:0
|
|
Атлетико Грау – УСМП
|
|
1:0
|
|
Депортіва Тарма – Бінасьональ
|
|
1:0
|
|
Спортинг Кристал – Альянса Ліма
|
|
0:0
|
|
1 серпня, понеділок
|
Спорт Бойз – Сесар Вальєхо
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
6 серпня, субота
|
Кантолао – Спортинг Кристал
|
|
2:2
|
|
Бінасьональ – Аякучо
|
|
4:1
|
|
УСМП – Альянса Атлетіко
|
|
1:0
|
|
7 серпня, неділя
|
Сьенсиано – Універсітаріо
|
|
1:0
|
|
Спорт Уанкайо – Депортіва Тарма
|
|
1:1
|
|
Депортіво мунисипаль – Спорт Бойз
|
|
2:2
|
|
Сесар Вальєхо – Атлетико Грау
|
|
0:1
|
|
22 вересня, четвер
|
Альянса Ліма – Мельгар
|
|
2:0
|
|
25 вересня, неділя
|
Карлос Стейн – Карлос Мануччі
|
|
1:2
|
|
|
тур 7
|
13 серпня, субота
|
Аякучо – Депортіва Тарма
|
|
1:2
|
|
Карлос Мануччі – УСМП
|
|
3:2
|
|
Спортинг Кристал – Карлос Стейн
|
|
3:2
|
|
14 серпня, неділя
|
Універсітаріо – Бінасьональ
|
|
2:0
|
|
Спорт Бойз – Сьенсиано
|
|
2:1
|
|
Спорт Уанкайо – Кахамарка
|
|
4:0
|
|
Атлетико Грау – Депортіво мунисипаль
|
|
2:1
|
|
Альянса Атлетіко – Сесар Вальєхо
|
|
3:0
|
|
16 серпня, вівторок
|
Мельгар – Кантолао
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 8
|
19 серпня, п`ятница
|
Кахамарка – Аякучо
|
|
2:1
|
|
20 серпня, субота
|
Сьенсиано – Атлетико Грау
|
|
2:2
|
|
Депортіво мунисипаль – Альянса Атлетіко
|
|
0:1
|
|
21 серпня, неділя
|
УСМП – Спортинг Кристал
|
|
1:2
|
|
Депортіва Тарма – Універсітаріо
|
|
1:1
|
|
Сесар Вальєхо – Карлос Мануччі
|
|
4:1
|
|
Карлос Стейн – Мельгар
|
|
0:2
|
|
Альянса Ліма – Спорт Уанкайо
|
|
1:0
|
|
22 серпня, понеділок
|
Бінасьональ – Спорт Бойз
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
26 серпня, п`ятница
|
Спорт Бойз – Депортіва Тарма
|
|
2:1
|
|
27 серпня, субота
|
Мельгар – УСМП
|
|
2:1
|
|
Спорт Уанкайо – Кантолао
|
|
1:1
|
|
Карлос Мануччі – Депортіво мунисипаль
|
|
1:1
|
|
28 серпня, неділя
|
Атлетико Грау – Бінасьональ
|
|
3:1
|
|
Універсітаріо – Аякучо
|
|
2:1
|
|
Спортинг Кристал – Сесар Вальєхо
|
|
0:0
|
|
Альянса Атлетіко – Сьенсиано
|
|
1:0
|
|
Кахамарка – Альянса Ліма
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
2 вересня, п`ятница
|
Аякучо – Спорт Бойз
|
|
1:1
|
|
3 вересня, субота
|
Сьенсиано – Карлос Мануччі
|
|
2:0
|
|
Депортіво мунисипаль – Спортинг Кристал
|
|
0:3
|
|
4 вересня, неділя
|
Карлос Стейн – Спорт Уанкайо
|
|
0:1
|
|
Депортіва Тарма – Атлетико Грау
|
|
1:1
|
|
Альянса Ліма – Універсітаріо
|
|
0:2
|
|
Кантолао – Кахамарка
|
|
0:0
|
|
5 вересня, понеділок
|
Бінасьональ – Альянса Атлетіко
|
|
2:0
|
|
24 вересня, субота
|
Сесар Вальєхо – Мельгар
|
|
3:2
|
|
|
тур 11
|
9 вересня, п`ятница
|
Кахамарка – Карлос Стейн
|
|
4:0
|
|
10 вересня, субота
|
Альянса Ліма – Кантолао
|
|
0:0
|
|
Альянса Атлетіко – Депортіва Тарма
|
|
2:2
|
|
11 вересня, неділя
|
Карлос Мануччі – Бінасьональ
|
|
2:1
|
|
Атлетико Грау – Аякучо
|
|
3:0
|
|
Спортинг Кристал – Сьенсиано
|
|
4:1
|
|
Спорт Бойз – Універсітаріо
|
|
0:1
|
|
12 вересня, понеділок
|
Мельгар – Депортіво мунисипаль
|
|
6:2
|
|
Спорт Уанкайо – УСМП
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 12
|
17 вересня, субота
|
Сьенсиано – Мельгар
|
|
2:2
|
|
Сесар Вальєхо – Спорт Уанкайо
|
|
2:1
|
|
18 вересня, неділя
|
УСМП – Кахамарка
|
|
1:5
|
|
Універсітаріо – Атлетико Грау
|
|
2:0
|
|
Спорт Бойз – Кантолао
|
|
1:0
|
|
Карлос Стейн – Альянса Ліма
|
|
1:2
|
|
Бінасьональ – Спортинг Кристал
|
|
1:1
|
|
Депортіва Тарма – Карлос Мануччі
|
|
2:1
|
|
19 вересня, понеділок
|
Аякучо – Альянса Атлетіко
|
|
2:0
|
|
|
тур 13
|
27 вересня, вівторок
|
Альянса Ліма – УСМП
|
|
5:0
|
|
28 вересня, середа
|
Кантолао – Карлос Стейн
|
|
3:2
|
|
Спорт Уанкайо – Депортіво мунисипаль
|
|
2:1
|
|
29 вересня, четвер
|
Спортинг Кристал – Депортіва Тарма
|
|
4:2
|
|
Мельгар – Бінасьональ
|
|
2:1
|
|
Атлетико Грау – Спорт Бойз
|
|
3:0
|
|
30 вересня, п`ятница
|
Кахамарка – Сесар Вальєхо
|
|
4:0
|
|
Альянса Атлетіко – Універсітаріо
|
|
2:2
|
|
1 жовтня, субота
|
Карлос Мануччі – Аякучо
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
4 жовтня, вівторок
|
УСМП – Кантолао
|
|
1:3
|
|
Атлетико Грау – Карлос Стейн
|
|
0:0
|
|
Депортіво мунисипаль – Кахамарка
|
|
1:2
|
|
5 жовтня, середа
|
Сьенсиано – Спорт Уанкайо
|
|
0:1
|
|
Сесар Вальєхо – Альянса Ліма
|
|
3:2
|
|
Аякучо – Спортинг Кристал
|
|
0:1
|
|
Депортіва Тарма – Мельгар
|
|
1:1
|
|
6 жовтня, четвер
|
Спорт Бойз – Альянса Атлетіко
|
|
2:0
|
|
Універсітаріо – Карлос Мануччі
|
|
3:0
|
|
|
тур 15
|
7 жовтня, п`ятница
|
Кахамарка – Сьенсиано
|
|
2:1
|
|
8 жовтня, субота
|
Кантолао – Сесар Вальєхо
|
|
0:1
|
|
9 жовтня, неділя
|
Альянса Атлетіко – Атлетико Грау
|
|
4:1
|
|
Карлос Мануччі – Спорт Бойз
|
|
0:0
|
|
Карлос Стейн – УСМП
|
|
1:1
|
|
Мельгар – Аякучо
|
|
3:0
|
|
Спортинг Кристал – Універсітаріо
|
|
0:0
|
|
10 жовтня, понеділок
|
Спорт Уанкайо – Бінасьональ
|
|
1:0
|
|
11 жовтня, вівторок
|
Альянса Ліма – Депортіво мунисипаль
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 16
|
14 жовтня, п`ятница
|
Сесар Вальєхо – Карлос Стейн
|
|
3:0
|
|
15 жовтня, субота
|
Альянса Атлетіко – Спорт Уанкайо
|
|
1:0
|
|
Спорт Бойз – Спортинг Кристал
|
|
3:5
|
|
16 жовтня, неділя
|
Бінасьональ – Кахамарка
|
|
2:0
|
|
Універсітаріо – Мельгар
|
|
1:1
|
|
Депортіво мунисипаль – Кантолао
|
|
1:0
|
|
Атлетико Грау – Карлос Мануччі
|
|
2:1
|
|
Депортіва Тарма – УСМП
|
|
4:1
|
|
17 жовтня, понеділок
|
Сьенсиано – Альянса Ліма
|
|
0:2
|
|
|
тур 17
|
19 жовтня, середа
|
Спорт Уанкайо – Аякучо
|
|
0:1
|
|
УСМП – Сесар Вальєхо
|
|
1:1
|
|
Карлос Стейн – Депортіво мунисипаль
|
|
1:4
|
|
20 жовтня, четвер
|
Кантолао – Сьенсиано
|
|
3:1
|
|
Кахамарка – Депортіва Тарма
|
|
2:2
|
|
Спортинг Кристал – Атлетико Грау
|
|
1:2
|
|
Мельгар – Спорт Бойз
|
|
3:0
|
|
21 жовтня, п`ятница
|
Альянса Ліма – Бінасьональ
|
|
2:0
|
|
Карлос Мануччі – Альянса Атлетіко
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 18
|
22 жовтня, субота
|
Депортіво мунисипаль – УСМП
|
|
2:1
|
|
23 жовтня, неділя
|
Депортіва Тарма – Кантолао
|
|
2:1
|
|
Альянса Атлетіко – Спортинг Кристал
|
|
0:2
|
|
Карлос Мануччі – Кахамарка
|
|
0:2
|
|
24 жовтня, понеділок
|
Сьенсиано – Карлос Стейн
|
|
6:2
|
|
Бінасьональ – Сесар Вальєхо
|
|
3:0
|
|
Атлетико Грау – Мельгар
|
|
2:1
|
|
25 жовтня, вівторок
|
Універсітаріо – Спорт Уанкайо
|
|
2:0
|
|
Аякучо – Альянса Ліма
|
|
0:1
|
|
|
тур 19
|
28 жовтня, п`ятница
|
Кахамарка – Універсітаріо
|
|
1:1
|
|
29 жовтня, субота
|
Спорт Уанкайо – Спорт Бойз
|
|
3:1
|
|
Сесар Вальєхо – Депортіво мунисипаль
|
|
1:1
|
|
Кантолао – Аякучо
|
|
1:1
|
|
30 жовтня, неділя
|
Карлос Стейн – Бінасьональ
|
|
2:3
|
|
Альянса Ліма – Депортіва Тарма
|
|
2:0
|
|
Мельгар – Альянса Атлетіко
|
|
0:1
|
|
Спортинг Кристал – Карлос Мануччі
|
|
4:0
|
|
УСМП – Сьенсиано
|
|
1:2
|
|
|